przestronne, słoneczne wnętrze salonu w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Kraków

Apartament wynajem Kraków

Ekskluzywny apartament w Krakowie (małopolskie) za 2,8 tysiąca złotych miesięcznie na wynajem.
2 pokoje. Luksusowy apartament do wynajęcia poszczycić się mógł zainstalowaną klimatyzacją, wysokim standardem, najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi oraz niezwykle nobilitującą lokalizacją przy Rynku Podgórskim, nieopodal Bulwarów Wiślanych oraz znanej, żydowskiej dzielnicy Kazimierz. Dodatkowo ekskluzywny apartament do wynajmu objęty jest znanym i cenionym przez klientów programem „0% prowizji dla wynajmującego”. Dzięki temu prowizję dla biura pokrywa wyłącznie właściciel, a nie najmujący.

Ekskluzywny apartament na wynajem składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + sypialnia + przedpokój + łazienka z wc + aneks kuchenny. Powierzchnia wszystkich pomieszczeń to 63 mkw. Trzecie piętro. Budynek o czterech kondygnacjach. Wystawa okien na południowy wschód. Warto w tym miejscu podkreślić, że oferowany do wynajęcia luksusowy apartament nie był dotychczas przez nikogo zamieszkały, wszystko tu „pachnie” nowością. W pierwszym miesiącu najmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu.

Zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu do wynajęcia. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stornie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-316)

Kontakt:
e-mail: p.duda@wgn.pl
Tel. +48 530 712 311