elegancki salon w luksusowym apartamencie do wynajęcia Kraków

Apartament wynajem Kraków

Ekskluzywny apartament w Krakowie (małopolskie) za 2 tysiące złotych miesięcznie na wynajem.
Dwa pokoje. Luksusowy apartament do wynajęcia mieści się na II piętrze 5-kondygnacyjnego budynku. Budynek oddany do użytku w 2019 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu na wynajem wynosi 42 metry kwadratowe. Luksusowy apartament do wynajmu przygotowany do wprowadzenia się nowych najmujących.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu na wynajem zaprojektowane i urządzone w nowoczesnym designie, niezwykle komfortowe, prestiżowe i wygodne: salon + sypialnia + aneks kuchenny + łazienka + przedpokój + pomieszczenie gospodarcze + balkon.

Do luksusowego apartamentu do wynajęcia przynależy miejsce postojowe naziemne (dodatkowo 100 zł/m-c) oraz komórka lokatorska. Wszystkie pomieszczenia i pokoje w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu kompletnie wyposażone i umeblowane. W kuchni pełne AGD oraz nowe komplety naczyń, sztućców, patelni, garnków. W pozostałych pomieszczeniach: TV, pralka, szafa garderobiana, odkurzacz, żelazko, deska do prasowania, kołdry, poduszki, pościel etc.

Prestiżowa lokalizacja na terenie jednej z najbardziej elitarnych dzielnic Krakowa, w nobilitującej inwestycji deweloperskiej to kolejny, mocny atut oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu. Do Rynku Głównego dojechać można w 10 minut. W najbliższym sąsiedztwie kompletna infrastruktura handlowo-usługowa (sklepy, ośrodki zdrowia, przedszkola, szkoły, centra handlowe, restauracje, ścieżki rowerowe, tereny zielone.

W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Serdecznie zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu na wynajem. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stronie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1203)

Kontakt:
e-mail: d.kulak@wgn.pl
Tel. +48 570 927 907