na pierwszym planie salon, w oddali kuchnia w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu Kraków

Apartament wynajem Kraków

Luksusowy apartament w Krakowie (małopolskie) za 2,4 tysiąca złotych miesięcznie do wynajęcia.
3 pokoje. Ekskluzywny apartament do wynajmu usytuowany jest na I piętrze 4-kondygnacyjnej kamienicy. Powierzchnia luksusowego apartamentu na wynajem to 72 metry kwadratowe. Najmocniejszym atutem oferowanego do wynajęcia ekskluzywnego apartamentu jest znakomita, topowa lokalizacja na Starym Mieście, zaledwie 10 minut od Rynku, w otoczeniu kompletnej infrastruktury handlowo-usługowej.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu: salon + aneks kuchenny + 2 sypialnie + przedpokój + łazienka + wc. Wszystkie pomieszczenia i pokoje w ekskluzywnym apartamencie na wynajem są kompletnie umeblowane oraz wyposażone. Serdecznie zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stronie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1224)

Kontakt:
e-mail: b.wnek@wgn.pl
Tel. +48 574 577 377