zaprojektowane w nowoczesnym stylu wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia Kraków

Apartament wynajem Kraków

Ekskluzywny apartament w Krakowie (małopolskie) za 1,75 tysiąca złotych miesięcznie na wynajem.
Dwa pokoje. Luksusowy apartament do wynajęcia mieści się na II piętrze 7-kondygnacyjnego budynku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu na wynajem wynosi 40 metrów kwadratowych. Luksusowy apartament do wynajmu w bardzo okazyjnej cenie. Ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany od razu do zamieszkania.

Największą zaletą oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu jest jego doskonała lokalizacja – do Wawelu jest zaledwie 3,5 km. Wokół wiele sklepów, szkół, przedszkoli, wyższych uczelni etc. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie na wynajem: salon + aneks kuchenny + sypialnia + łazienka + przedpokój + balkon. W luksusowym apartamencie do wynajęcia położona jest instalacja TV oraz internetowa. Ekskluzywny apartament do wynajmu ogrzewany z M.P.E.C, C.W.U miejska. Okna plastikowe.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie do wynajmu są kompletnie umeblowane i wyposażone w wysokim standardzie. Osoby posiadające samochód bądź kilka au mają do dyspozycji ogólnodostępny parking. Służymy kompleksową obsługą klienta, dopasowujemy nieruchomości do państwa potrzeb. WGN Nieruchomości współpracuje z doradcami finansowymi pomagającymi w uzyskaniu kredytu. Posiadamy oferty mieszkań/apartamentów/domów także z rynku pierwotnego w prawie każdej inwestycji deweloperskiej w Krakowie, w tym przypadku nie pobieramy prowizji od kupującego – 0%. Serdecznie zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stronie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (002-169)

Kontakt:
e-mail: p.klimek@wgn.pl
Tel. +48 535 736 406