nowoczesna kuchnia w zabudowie w ekskluzywnym apartamencie na wynajem Kraków

Apartament wynajem Kraków

Ekskluzywny apartament w Krakowie (małopolskie) za 1,6 tysiąca złotych miesięcznie na wynajem.
1 pokój. Studio. Luksusowy apartament do wynajęcia mieści się na parterze 11-kondygnacyjnego wieżowca. Budynek oddany do użytku w 2018 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu na wynajem wynosi 27,85 metra kwadratowego. Ekspozycja okien na wschód.

Luksusowy apartament do wynajmu zaprojektowany w nowoczesnym designie, najwyższym standardzie i przy wykorzystaniu najlepszej jakości materiałów. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu na wynajem tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon/sypialnia
– aneks kuchenny
– taras
– łazienka
– przedpokój

Wszystkie pomieszczenia i pokoje w luksusowym apartamencie do wynajęcia są kompletnie wyposażone. W przedpokoju znajduje się szafa w zabudowie. Na podłodze położone są drewniane panele. Okna nowe PCV. Bezpieczeństwa wszystkich lokatorów strzegą solidne, antywłamaniowe drzwi.

Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może doskonałą lokalizacją w znakomicie skomunikowanej okolicy, w otoczeniu licznych sklepów, szkół, przedszkoli oraz punktów usługowo-handlowych. Nieopodal Teatr Variete, Bulwar Kurlandzki, Rondo Grzegórzeckie. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1,6 tys. zł. Opcjonalnie można wynająć miejsce postojowe w podziemnym garażu (dodatkowo płatne 200 zł/m-c). Serdecznie zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu na wynajem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stronie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1242)

Kontakt:
e-mail: k.jaremko@wgn.pl
Tel. +48 530 954 242