designerskie wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia Kraków

Apartament wynajem Kraków

Luksusowy apartament w Krakowie (małopolskie) za 2,3 tysiąca złotych miesięcznie do wynajęcia.
2 pokoje. Ekskluzywny apartament do wynajmu usytuowany jest na parterze 6-kondygnacyjnego budynku. Budynek oddany do użytku w 2018 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na wynajem to 35 metrów kwadratowych. Ekskluzywny apartament do wynajęcia przygotowany od razu do zamieszkania.

Prestiżowa lokalizacja w Śródmieściu, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tego luksusowego apartamentu do wynajęcia. Dodatkowo do ekskluzywnego apartamentu na wynajem przynależy niewielki ogród. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu niezwykle słoneczne, jasne, komfortowe i przestronne. Budynek łączący nowoczesną architekturę oraz wysokie standardy budowy. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest zamknięte, monitorowane osiedle z portierem.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie na wynajem: salon + aneks kuchenny + sypialnia + łazienka + gabinet. Rodziny posiadające samochód mają możliwość wynajęcia garażu w cenie 250 zł/m-c. Wszystkie pomieszczenia i pokoje w luksusowym apartamencie do wynajęcia są kompletnie wyposażone i umeblowane. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Serdecznie zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące wyżej opisanej ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stronie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1250)

Kontakt:
e-mail: d.kulak@wgn.pl
Tel. +48 570 927 907