przestronne i komfortowe wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu Kraków

Apartament wynajem Kraków

Ekskluzywny apartament w Krakowie (małopolskie) za 2,2 tysiąca złotych miesięcznie na wynajem.
2 pokoje. Luksusowy apartament do wynajęcia mieści się na wysokim parterze 4-kondygnacyjnej kamienicy. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu na wynajem wynosi 40 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien na północ. Luksusowy apartament do wynajmu przygotowany od razy do zamieszkania przez nowego najemcę.

Prestiżowa lokalizacja na Starym Mieście, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości materiały wykończeniowe to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. W otoczeniu kompletna infrastruktura, lokale usługowe, dyskonty znanych sieci. Taka lokalizacja zapewnia znakomitą komunikację oraz łatwy dojazd w dowolnym kierunku. Blisko do Rynku Głównego, Wawelu, Filharmonii, historycznej dzielnicy Kazimierz etc.

Wnętrze oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu niezwykle klimatyczne, z potencjałem. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu: kuchnia + salon + antresola + część gościnna + łazienka. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu do wynajmu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2,2 tys. zł. Serdecznie zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu na wynajem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stronie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1255)

Kontakt:
e-mail: k.jaremko@wgn.pl
Tel. +48 530 954 242