widok na salon oraz taras przy ekskluzywnym apartamencie do wynajmu Kraków

Apartament wynajem Kraków

Ekskluzywny apartament w Krakowie (małopolskie) za 1,7 tysiąca złotych miesięcznie na wynajem. Studio. Kwalerka. 1 pokój.
Luksusowy apartament do wynajęcia mieści się na III piętrze 4-kondygnacyjnego budynku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu na wynajem wynosi 30 metrów kwadratowych. Luksusowy apartament do wynajmu przygotowany do wprowadzenia się nowych najmujących. Okazyjna cena.

Najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, znakomita lokalizacja a także najwyższy standard wykończenia to najmocniejsze atuty tego luksusowego apartamentu do wynajęcia. Ekskluzywny apartament wyposażony jest w instalację TV , internet, domofon etc. Okna plastikowe. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców są solidne, antywłamaniowe drzwi wejściowe. Dla osób posiadających samochód czeka ogólnodostępny parking przed budynkiem.

Prestiżowa lokalizacja – ekskluzywny apartament do wynajmu znajduje się na terenie monitorowanego, zamkniętego osiedla. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie na wynajem: salon/sypialnia + aneks kuchenny + łazienka + przedpokój + balkon. Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do centrum. Nieopodal znajdują się sklepy, pizzerie, restauracje, szkoły, słynna galeria handlowa, multikina etc.

Służymy kompleksową obsługą klienta, dopasowujemy nieruchomości do państwa potrzeb. WGN Nieruchomości współpracuje z doradcami finansowymi pomagającymi w uzyskaniu kredytu. Posiadamy oferty mieszkań/apartamentów/domów także z rynku Pierwotnego w prawie każdej inwestycji deweloperskiej w Krakowie, w tym przypadku nie pobieramy prowizji od kupującego – 0%. Serdecznie zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stronie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (002-17)

Kontakt:
e-mail: p.klimek@wgn.pl
Tel. + 48 535 736 406