przestronne wnętrze ekskluzywnego apartamentu na wynajem Kraków

Apartament wynajem Kraków

Ekskluzywny apartament w Krakowie (małopolskie) za 1,9 tysiąca złotych miesięcznie na wynajem. 2 pokoje.
Luksusowy apartament do wynajęcia mieści się na II piętrze 10-kondygnacyjnego wieżowca. Budynek oddany do użytku w 2019 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu na wynajem wynosi 56 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien na wschód. Luksusowy apartament do wynajmu przygotowany do wprowadzenia się nowych najemców.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu, najlepszej jakości użytych materiałów wykończeniowych oraz atrakcyjnej lokalizacji. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu: salon + kuchnia + sypialnia + łazienka + przedpokój+ balkon.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie do wynajęcia są świeżo wykończone, sprzęty i meble wciąż na gwarancji, materac nowy wciąż ofoliowany etc. Ogrzewanie i woda miejskie. Okna PCV.

Rodziny posiadające samochód z pewnością ucieszy podziemny parking. Atrakcyjna lokalizacja – luksusowy apartament do wynajmu znajduje się w otoczeniu wielu punktów usługowych, gastronomicznych, przedszkoli, szkół, klubów fitness, sklepów etc. Zapraszamy na prezentację ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Numer licencji zawodowej – 24469.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stronie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1191)

Kontakt:
e-mail: p.duda@wgn.pl
Tel. +48 530 712 311