zaprojektowane w nowoczesnym designie wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu Kraków

Apartament wynajem Kraków

Luksusowy apartament w Krakowie (małopolskie) za 1,7 tysiąca złotych miesięcznie do wynajęcia. 1 pokój.
Kawalerka. Studio. Ekskluzywny apartament do wynajmu usytuowany jest na III piętrze 4-kondygnacyjnego budynku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na wynajem to 30 metrów kwadratowych. Ekskluzywny apartament do wynajęcia przygotowany od razu do zamieszkania. Okazja cenowa!

Luksusowy apartament do wynajmu wykończony w wysokim standardzie przy wykorzystaniu najlepszej jakości materiałów. W środku instalacja telewizji, internetu, domofon. Ogrzewanie z M.P.E.C, C.W.U – miejska. Okna plastikowe. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców są solidne, antywłamaniowe drzwi wejściowe, zamknięty teren osiedla oraz monitoring. Osoby posiadające samochód zainteresuje ogólnodostępny parking znajdujący się przed budynkiem.

Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu tworzą: salon/sypialnia + aneks kuchenny + łazienka + przedpokój + balkon. Atrakcyjna lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy z szybkim dostępem do centrum to kolejna z zalet tego oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu. Nieopodal sklepy, pizzerie, restauracje, szkoły, znana galeria handlowa, centrum biznesowe etc.

Służymy kompleksową obsługą klienta, dopasowujemy nieruchomości do państwa potrzeb. WGN Nieruchomości współpracuje z doradcami finansowymi pomagającymi w uzyskaniu kredytu. Posiadamy oferty mieszkań/apartamentów/domów także z rynku Pierwotnego w prawie każdej inwestycji deweloperskiej w Krakowie, w tym przypadku nie pobieramy prowizji od kupującego – 0%. Serdecznie zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu na wynajem.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stronie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (002-171)

Kontakt:
e-mail: p.klimek@wgn.pl
Tel. + 48 535 736 406