nowoczesna kuchnia w luksusowym apartamencie do wynajęcia Kraków

Apartament wynajem Kraków

Luksusowy apartament w Krakowie (małopolskie) za 2 tysiące złotych miesięcznie do wynajęcia. 2 pokoje.
Ekskluzywny apartament do wynajmu usytuowany jest na II piętrze 5-kondygnacyjnego budynku. Budynek oddany do użytku w 2018 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na wynajem to 45 metrów kwadratowych. Ekskluzywny apartament do wynajęcia przygotowany od razu do wprowadzenia się nowych najemców.

Duża zaletą jest również atrakcyjna lokalizacja w zielonej okolicy i otoczeniu rozwiniętej infrastruktury. Nieopodal liczne centra biurowe, handlowe, dyskonty znanych sieci, sklepy etc. Doskonałe połączenie w każdym kierunku Krakowa. Zapewniamy wysoką jakość obsługi, rzetelność i bezpieczeństwo transakcji.

Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu niezwykle komfortowo i nowocześnie zaprojektowane: salon + aneks kuchenny + sypialnia + łazienka + garderoba + przedpokój + balkon. Ekskluzywny apartament ba wynajem wykończony i wyposażony w bardzo wysokim standardzie. Tylko najlepszego gatunku materiały wykończeniowe. Serdecznie zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stronie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1354)

Kontakt:
e-mail: b.wnek@wgn.pl
Tel. +48 574 577 377