widok z salonu na aneks kuchenny w luksusowym apartamencie do wynajęcia Kraków

Apartament wynajem Kraków

Ekskluzywny apartament w Krakowie (małopolskie) za 1 800 złotych miesięcznie na wynajem. Dwa pokoje.
Luksusowy apartament do wynajęcia mieści się na czwartym piętrze ośmiokondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 2018 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu na wynajem wynosi 38 metrów kwadratowych.

Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może znakomitą lokalizacją w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury (sklepy, szkoły, wyższe uczelnie, przedszkola). Na Wawel jest ok. 4 km. Luksusowy apartament do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– balkon
– salon
– aneks kuchenny
– przedpokój
– łazienka
– sypialnia
Warto dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia są kompletnie nowe i nigdy wcześniej nie były zamieszkałe, tym samym luksusowy apartament na wynajem jest gotowy do wprowadzenia się nowych najemców.

Służymy kompleksową obsługą klienta, dopasowujemy nieruchomości do państwa potrzeb. WGN Nieruchomości współpracuje z doradcami finansowymi pomagającymi w uzyskaniu kredytu. Posiadamy oferty nieruchomości także z rynku pierwotnego w prawie każdej inwestycji deweloperskiej w Krakowie, w tym przypadku nie pobieramy prowizji od kupującego – 0%. Serdecznie zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do wynajmu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stronie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (002-152)

Kontakt:
e-mail: p.klimek@wgn.pl
Tel. +48 535 736 406