kompletnie umeblowana kuchnia w zabudowie w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Kraków

Apartament wynajem Kraków

Luksusowy apartament w Krakowie (małopolskie) za 1 700 złotych miesięcznie do wynajęcia. Dwa pokoje.
Ekskluzywny apartament do wynajmu usytuowany jest na drugim piętrze sześciokondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 2018 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na wynajem to 37 metrów kwadratowych. Wystawa okien na wschód.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia wraz z miejscem postojowym w podziemnym garażu za dodatkową cenę 200 zł. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: salon + przedpokój + aneks kuchenny + łazienka + balkon + sypialnia. Wszystkie pomieszczenia i pokoje w luksusowym apartamencie na wynajem są kompletnie wyposażone i umeblowane.

Luksusowy apartament do wynajmu dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich domowników i ich dobytku są solidne, antywłamaniowe drzwi wejściowe.

Doskonała lokalizacja – ekskluzywny apartament do wynajęcia znajduje się w otoczeniu kompletnej infrastruktury, licznych sklepów, lokali usługowych, biurowych, parków, centr handlowych itp. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1,7 tys. zł. Serdecznie zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone (198-1229)

Kontakt:
e-mail: k.jaremko@wgn.pl
Tel. +48 530 954 242