widok z salonu na aneks kuchenny w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu Kwidzyn

Apartament wynajem Kwidzyn

Luksusowy apartament w Kwidzynie (pomorskie) za 2,2 tysiąca złotych miesięcznie do wynajęcia. 2 pokoje. Ekskluzywny apartament do wynajmu usytuowany jest na I piętrze 3-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 2018 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na wynajem to 38,18 metra kwadratowego. Ekspozycja okien na południe. Ekskluzywny apartament do wynajęcia gotowy do wprowadzenia się nowych najmujących.

Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu tworzą:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka
– garderoba
– przedpokój.

Prestiżowa lokalizacja na terenie elitarnej inwestycji to kolejna z zalet tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Warto w tym miejscu podkreślić, że luksusowy apartament do wynajmu zaprojektowany i zaaranżowany został w niezwykle nowoczesnym designie, gustownie wykończony i kompletnie wyposażony. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości  dwumiesięcznego czynszu. Istnieje opcja sprzątania ekskluzywnego apartamentu na wynajem za dodatkową opłatą.

Luksusowy apartament na wynajem wraz z komórką lokatorską w przyziemiu. Ekskluzywny apartament do wynajęcia ogrzewany z sieci miejskiej. Luksusowy apartament do wynajmu adresowany do najbardziej wymagających klientów, a w szczególności dla osób, które kochają coś więcej niż zwykły blok na osiedlu. W razie pytań zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na prezentację ekskluzywnego apartamentu na wynajem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-4470)

Kontakt:
tel. +48 55 277 65 09
tel. +48 603 70 55 85