nowoczesny design w luksusowym apartamencie do wynajęcia Legnica (okolice)

Apartament wynajem Legnica (okolice)

Ekskluzywny apartament w okolicy Legnicy (dolnośląskie) za 2 tysiąca złotych miesięcznie na wynajem.
2 pokoje. Luksusowy apartament do wynajęcia mieści się na I piętrze 4-kondygnacyjnej kamienicy. Budynek odrestaurowany w 2018 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu do wynajmu wynosi 46 metrów kwadratowych. Luksusowy apartament na wynajem przygotowany do zamieszkania przez nowych najemców.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia zaprojektowane w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu najlepszej jakości materiałów. Tworzą je:
– salon
– aneks kuchenny
– jadalnia
– łazienka z wc
– sypialnia
– przedpokój.
Wszystkie pomieszczenia i pokoje w luksusowym apartamencie do wynajmu kompletnie umeblowane i wyposażone. Ekskluzywny apartament na wynajem z przynależnym miejscem parkingowym oraz pomieszczeniem piwnicznym. Luksusowy apartament do wynajęcia bezczynszowy. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł. Luksusowy apartament do wynajmu na co najmniej pół roku. W razie wszelkich pytań proszę o kontakt.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Głogów, ul. Garncarska 22. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-2382)

Kontakt:
e-mail: s.kaniewska@wgn.pl
Tel. +48 695 610 830
Tel. +48 724 359 327