urządzone w klasycznym stylu wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia Lublin

Apartament wynajem Lublin

Ekskluzywny apartament w Lublinie (lubelskie) za 6 tysiąca złotych miesięcznie na wynajem. 3 pokoje.
Luksusowy apartament do wynajęcia mieści się na I piętrze 4-kondygnacyjnego budynku. Budynek oddany do użytku w 2015 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu na wynajem wynosi 104 metry kwadratowe. Ekspozycja okien na północny wschód. Luksusowy apartament do wynajmu przygotowany od razu do wprowadzenia się nowych najemców.

Prestiżowa lokalizacja w centrum miasta, przy Rynku, w odnowionej kamienicy z monitoringiem, portiernią oraz miejscami parkingowymi pod budynkiem to pierwszy, mocny atut oferowanego do wynajęcia ekskluzywnego apartamentu. Nieopodal wiele sklepów, restauracji oraz punktów usługowych.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– 2 sypialnie
– łazienka z wc
– salon
– kuchnia
– jadalnia
– wc.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie na wynajem są kompletnie umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD i RTV bardzo wysokiej jakości. Rodziny posiadające samochód z pewnością ucieszy dedykowane miejsce postojowe pod budynkiem (w cenie). Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Lublin. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-99)

Kontakt:
e-mail: k.lawnik@wgn.pl
Tel. +48 505 088 248