po lewej stylowy salon, po prawej przestronny hol w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Słupsk

Apartament wynajem Słupsk

Ekskluzywny apartament w Słupsku (pomorskie) za 3,5 tysiąca złotych miesięcznie na wynajem. 2 pokoje.
Luksusowy apartament do wynajęcia mieści się na II piętrze 4-kondygnacyjnego budynku z 2009 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu na wynajem wynosi 58 metrów kwadratowych. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może prestiżową lokalizacją w centrum miasta.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu niezwykle eleganckie, luksusowe i przestronne. Wykończone w najwyższym standardzie przy użyciu tylko najlepszej klasy materiałów (marmur, bambus, glazura i terakota sprowadzana na zamówienie z Włoch). W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 5 tys. zł. Luksusowy apartament na wynajem objęty został popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza,, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Wnętrze oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu tworzą:
– przedpokój
– salon
– taras
– aneks kuchenny
– sypialnia
– garderoba
– salon kąpielowy.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może imponującym widokiem na staw z łabędziami. Luksusowy apartament do wynajmu ogrzewany z sieci miejskiej. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się dla osób, które szukają prestiżu, komfortu i wysokiego standardu życia. Atrakcyjna lokalizacja w otoczeniu kompletnej infrastruktury (banki, sklepy, punkty usługowe, galerie handlowe) zamyka długa listę zalet tego luksusowego apartamentu na wynajem.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-12852)

Kontakt:
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl
Tel. +48 59 842 80 75
Tel. +48 607 385 481