przestronny salon w luksusowym apartamencie do wynajęcia Suwałki

Apartament wynajem Suwałki

Luksusowy apartament w Suwałkach (podlaskie) za 2,5 tysiąca złotych na wynajem.
Ekskluzywny apartament do wynajęcia poszczycić się może nowoczesnym stylem wykończenia wnętrza, najlepszej jakości użytymi materiałami, modną, nie narzucającą się kolorystyką oraz niezwykle efektownym oświetleniem punktowym. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– 2 sypialnie
– salon
– hol
– łazienka
– aneks kuchenny

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z kompletnym wyposażeniem, sprzętem RTV/AGD, akcesoriami kuchennymi, pościelą, ręcznikami etc. Mocnym atutem oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu jest również jego atrakcyjna lokalizacja na spokojnym i bezpiecznym osiedlu z duża ilością zieleni. W sąsiedztwie liczne sklepy, place zabaw, przedszkola, szkoły.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia usytuowany jest na III piętrze. Budynek o czterech kondygnacjach oddany do użytku w 2017 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu do wynajmu to 74,55 metra kwadratowego. Cena podlega indywidualnej negocjacji ze zdecydowanym kupującym. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji. Zlecenie realizowane pod nadzorem licencjonowanego pośrednika – numer licencji 20442.

WGN Nieruchomości to nie tylko marka z ponad dwudziestoletnimi tradycjami i doświadczeniem. To przede wszystkim zespół profesjonalistów, których misją jest kompleksowy nadzór przebiegu transakcji oraz globalna obsługa klientów. Nasi Klienci mogą również liczyć na profesjonalną bezpłatną pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego. (144-699)

Kontakt:
e-mail: wsadlowska@wgn.pl
Tel. +48 87 566 64 14
Tel. +48 512 012 097