prestiżowy salon w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Szczecin

Apartament wynajem Szczecin

Luksusowy apartament w Szczecinie (zachodniopomorskie) za 3 999 złotych miesięcznie do wynajęcia.
4 pokoje. Ekskluzywny apartament do wynajmu usytuowany jest na III piętrze 4-kondygnacyjne, reprezentacyjnej kamienicy. Budynek oddany do użytku w 2008 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na wynajem to 120 metrów kwadratowych. Ekskluzywny apartament do wynajęcia przygotowany od razu do zamieszkania przez nowych najmujących.

Wnętrze oferowanego do wynajmu luksusowego apartamentu wyróżnia się estetyką wykończenia, najwyższym standardem, najlepszej klasy użytymi materiałami wykończeniowymi oraz niebywałą przestronnością. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie na wynajem:
POZIOM 1:
– salon
– sypialnia
– łazienka
– pralnia
– wc
– korytarz
– garderoba
– klatka schodowa
POZIOM 2:
– 2 sypialnie
– korytarz.

Prestiżowa lokalizacja na Starym Mieście to kolejny, mocny atut tego luksusowego apartamentu do wynajęcia. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zaprojektowane i urządzone w nowoczesnym designie, kompletnie umeblowane. Dla osób posiadających samochód przewidziano miejsce parkingowe. Ekskluzywny apartament do wynajmu bezczynszowy – bez dodatkowych kosztów administracyjnych. Bardzo polecam i zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu na wynajem. (105-10518)

Kontakt:
e-mail: dubiago@wgn.pl
Tel. +48 792 929 119