ekskluzywny salon w luksusowym apartamencie do wynajmu Szczecin

Apartament wynajem Szczecin

Luksusowy apartament w Szczecinie (zachodniopomorskie) za 1,3 tysiąca złotych miesięcznie do wynajęcia.
1 pokój. Studio. Ekskluzywny apartament do wynajmu usytuowany jest na I piętrze 11-kondygnacyjnego wieżowca. Powierzchnia luksusowego apartamentu na wynajem to 36 metrów kwadratowych. Ekskluzywny apartament do wynajęcia przygotowany do wprowadzenia się nowych najemców.

Luksusowy apartament na wynajem dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Ekskluzywny apartament do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– balkon
– salon/sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.
Wszystkie pomieszczenia i pokoje wyposażone są w sprzęt RTV i AGD. Ekskluzywny apartament do wynajęcia kompletnie umeblowany.

Prestiżowa lokalizacja w centrum miasta, w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury to kolejna z zalet tego luksusowego apartamentu na wynajem. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1 400 zł. Bardzo polecam i zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem. (105-10500)

Kontakt:
e-mail: k.zgorzelski@wgn.pl
Tel. +48 91 307 02 70
Tel. +48 534 630 410