wykończone z najwyższej jakości materiałów wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia Szczecin

Apartament wynajem Szczecin

Ekskluzywny apartament w Szczecinie (zachodniopomorskie) za 1 750 złotych miesięcznie na wynajem. 2 pokoje. Luksusowy apartament do wynajęcia mieści się na VI piętrze 11-kondygnacyjnego wieżowca. Budynek z rynku wtórnego. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu na wynajem wynosi 49 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien na południowy wschód. Luksusowy apartament do wynajmu gotowy do wprowadzenia się.

Cicha i spokojna lokalizacja, najwyższy standard, najlepszego gatunku materiały wykończeniowe oraz kompletne wyposażenie to najmocniejsze zalety tego luksusowego apartamentu do wynajęcia. Warto w tym miejscu podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przeszedł niedawno generalny remont.

Wnętrze luksusowego apartamentu na wynajem dobrze nasłonecznione, jasne, widne i ekskluzywne. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia:
– salon
– balkon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.

Mocnym atutem oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu jest również zapierający dech w piersiach widok na panoramę miasta. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wraz z pomieszczeniem piwnicznym Osoby zmotoryzowane ucieszy parking przed budynkiem. Doskonała lokalizacja.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-10690)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl
tel. +48 575 980 270