przestronne wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia Warszawa

Apartament wynajem Warszawa

Luksusowy apartament w Warszawie (mazowieckie) za 1,95 tysiąca złotych miesięcznie do wynajęcia.
2 pokoje. Ekskluzywny apartament do wynajmu usytuowany jest na II piętrze 7-kondygnacyjnego budynku. Budynek oddany do użytku w 2009 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na wynajem to 48 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien na północ – południe – zachód. Ekskluzywny apartament do wynajęcia przygotowany do wprowadzenia się nowych najemców.

Luksusowy apartament kompletnie umeblowany i wykończony w wysokim standardzie z użyciem wysokiej klasy materiałów. W cenie ekskluzywnego apartamentu do wynajmu ujęto już opłatę za miejsce postojowe w podziemnym garażu. Dodatkowo do dyspozycji mieszkańców jest rowerownia.

Luksusowy apartament na wynajem składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– aneks kuchenny
– salon
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój.

Atrakcyjna lokalizacja na terenie zamkniętego osiedla z z całodobową ochroną i bardzo ładnie zagospodarowane zielenią to kolejna z zalet tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. W pobliżu prestiżowa zabudowa jednorodzinna oraz nowe, wielorodzinne osiedla. Luksusowy apartament do wynajmu adresowany do najbardziej wymagających klientów, a w szczególności par lub osób ceniących komfort, prestiż, bezpieczeństwo oraz wysoki standard. (038-376)

Kontakt:
Tel. +48 22 620 49 05
Tel. +48 602 667 958