komfortowy i prestiżowy salon w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Wrocław

Apartament wynajem Wrocław

Luksusowy apartament we Wrocławiu (dolnośląskie) za  2,3 tysiąca złotych miesięcznie do wynajęcia. Dwa pokoje. Ekskluzywny apartament do wynajmu usytuowany jest na drugim piętrze czterokondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego. Powierzchnia luksusowego apartamentu na wynajem to 43,1 metra kwadratowego. Ekspozycja okien na południe. Ekskluzywny apartament do wynajęcia gotowy do zamieszkania przez nowych najemców.

Luksusowy apartament na wynajem zapewnia swoim mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. O to pierwsze dba nowoczesny monitoring, natomiast komfort zapewnia najwyższy standard wykończenia wnętrza, kompletnie umeblowanie z wyposażeniem oraz najwyższej klasy użyte materiały wykończeniowe. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy jedno przynależne miejsce postojowe w podziemnym garażu.

Mocnym atutem oferowanego do wynajęcia ekskluzywnego apartamentu jest znakomita lokalizacja w otoczeniu kompletnej infrastruktury. Lokalizacja zapewnia bezproblemową komunikację z Centrum. Osoby lubiące aktywny wypoczynek z pewnością zainteresują pobliskie tereny rekreacyjne. Warto jeszcze podkreślić, że oferowany na wynajem luksusowy apartament objęty jest znanym i cenionym przez naszych klientów programem „0% prowizji od najmującego”.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu: salon + balkon + aneks kuchenny + łazienka + sypialnia + przedpokój. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2,7 tys. zł. Polecam i zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15485)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
tel. +48 665 313 096
tel. +48 71 337 84 06