po lewej komfortowy salon, po prawej kuchnia w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu Wrocław

Apartament wynajem Wrocław

Luksusowy apartament we Wrocławiu (dolnośląskie) za 2,1 tysiąca złotych miesięcznie do wynajęcia.
Dwa pokoje. Ekskluzywny apartament do wynajmu usytuowany jest na czwartym piętrze kamienicy. Budynek oddany do użytku w latach 30-tych ubiegłego wieku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na wynajem to 40 mkw. Ekspozycja okien na południowy wschód. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyróżnia się niezwykle elitarną lokalizacją przy centrum miasta, w otoczeniu rozbudowanej infrastruktury (szkoły, przedszkola, kościół, sklepy).

Luksusowy apartament do wynajmu gotowy od razu do zamieszkania przez nowych najemców. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu na wynajem tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: przedpokój + sypialnia + wc + salon + łazienka + aneks kuchenny. Wszystkie pomieszczenia luksusowego apartamentu do wynajęcia są po kapitalnym remoncie wykończone w najwyższym standardzie i przy wykorzystaniu najlepszego gatunku materiałów.

Ekskluzywny apartament do wynajmu objęty jest popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu najemca nie płaci prowizji dla biura, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko strona wynajmująca (właściciel). Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15989)

Kontakt:
Tel. +48 661 030 707
e-mail: t.malek@wgn.pl