prestiżowe i nowoczesne wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia Wrocław

Apartament wynajem Wrocław

Ekskluzywny apartament we Wrocławiu (dolnośląskie) za 2,3 tysiąca złotych miesięcznie na wynajem.
Dwa pokoje. Luksusowy apartament do wynajęcia mieści się na drugim piętrze pięciokondygnacyjnej kamienicy. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu na wynajem wynosi 73 metry kwadratowe. Wystawa okien na południe.

Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może niezwykle atrakcyjną lokalizacją w Śródmieściu, co zapewnia bliskość wszystkich niezbędnych usług i sprawną komunikację a także bezpośredni dostęp do terenów rekreacyjnych. Ekskluzywny apartament na wynajem o niezwykle słonecznym, widnym oraz funkcjonalnym wnętrzu: przedpokój + balkon + salon + łazienka + sypialnia + kuchnia + pomieszczenie gospodarcze.

Luksusowy apartament do wynajęcia przygotowany od razu do zamieszkania przez nowych lokatorów. Ekskluzywny apartament na wynajem objęty został znanym i cenionym przez naszych klientów programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najemca nie płaci wynagrodzenia dla biura. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 tys. zł. Polecam i zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15437)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 06