imponująca fontanna przed luksusowym dworem na sprzedaż Wielkopolska

Dwór do sprzedaży Wielkopolska

Ekskluzywny dwór do sprzedaży w Wielkopolsce. Luksusowy dwór na sprzedaż posadowiony jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 9 000 m2. Ekskluzywny dwór do sprzedaży wystawiono na sprzedaż w dobrze skalkulowanej cenie 2,7 mln zł, czyli 3 375 zł/m2. Luksusowy dwór na sprzedaż o trzech kondygnacjach i wygodnej powierzchni 800 m2. Warto podkreślić, że ekskluzywny dwór do sprzedaży adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy cenią komfort, bezpieczeństwo oraz wysoki standard życia. Pięć pokoi wykończono materiałami najlepszego sortu.

Ekskluzywny dwór do sprzedaży olśniewa nowoczesnym designem i elegancją aranżacją wnętrz. Luksusowy dwór na sprzedaż gwarantuje domownikom prestiż, luksus, wygodę (ogrzewanie podłogowe), prywatność i poczucie bezpieczeństwa (antywłamaniowe rolety). Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym dowrze na sprzedaż:
NIŻSZY POZIOM: łazienka + otwarte przestrzenie + siłownia + kotłownia
ŚRODKOWY POZIOM: kuchnia + 2 pokoje kąpielowe + trzystanowiskowy garaż + strefa SPA + salon + 2 sypialnie + pralnia/suszarnia
WYŻSZY POZIOM: 2 pokoje kąpielowe + pracownia + 3 sypialnie
W skład strefy SPA wchodzą:
– łazienka
– basen
– wc
– przebieralnia.

Ekskluzywny dwór do sprzedaży olśniewa pieczołowicie wypielęgnowaną działką z kortem tenisowym. Zapewniamy efektywne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji, obsługę formalnoprawną transakcji, efektywną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu. Polecam i zapraszamy na prezentację tego luksusowego dworu na sprzedaż. Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 p. 1. Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowego dworu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego dworu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (146-2184)

Kontakt:
e-mail: pawel.czerniawski@wgn.pl