widok od strony działki na luksusową rezydencję do sprzedaży Mazury

Dwór sprzedaż Mazury

Luksusowa rezydencja o powierzchni 509,11 m2 na Mazurach (warmińsko-mazurskie) w cenie 1,79 mln zł na sprzedaż.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 3 516 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej wybudowany w 2010 roku na działce o powierzchni 3 939 m2. 8 pokoi. 2 kondygnacje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania.

Duża zaletą oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest przynależna linia brzegowa znanego jeziora. Kolejnym atutem jest na pewno najwyższy standard wykończenia, najlepszej jakości użyte materiały oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń:
PARTER:
– hall
– pokój dzienny
– jadalnia
– kuchnia
– spiżarnia
– łazienka dla gości
– pralnia
– gabinet
– sypialnia z własną łazienką
– pomieszczenie kąpielowe z jacuzzi
– garaż
– pomieszczenie techniczne
– łazienka z wc
– taras
PODDASZE:
– 3 sypialnie z łazienkami i garderobami
– pokój bilardowy
– pokój rekreacyjny z łazienką
– pomieszczenie gospodarcze
– balkon

Z balkonu rozpościera się imponujący widok na ogród oraz jezioro. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców luksusowej rezydencji na sprzedaż jest nowoczesna instalacja alarmowa. Mocnym atutem jest również przepięknie utrzymany ogród zaprojektowany i założony przez specjalistyczną firmę. Rośnie na nim starodrzew iglasty, trawniki oraz ozdobne rabaty. Na pozostałej części znajdują się 2 stawy rekreacyjne oraz własny port ze slipem na łodzie. Luksusowa rezydencja do sprzedaży niezwykle ekonomiczny w eksploatacji.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, a w szczególności osób, które szukają luksusu, komfortu, wygody, prestiżu oraz pięknej przyrody. (032-3315)

Kontakt:
e-mail: kuklinska@wgn.pl
Tel. +48 87 610 87 78
Tel. +48 508 317 401