eleganckie wnętrze ekskluzywnego salonu w luksusowego dworu do sprzedaży Suwałki

Dwór sprzedaż Suwałki

Luksusowy dwór o powierzchni 300 metrów kwadratowych w Suwałkach (podlaskie) za 997 tysięcy złotych na sprzedaż.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 3 323 zł. Ekskluzywny dwór do sprzedaży przygotowany od razu do wprowadzenia się nowych właścicieli. 6 pokoi. 2 kondygnacje. Ogromna działka rozciąga się na powierzchni 10 000 metrów kwadratowych.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym dworze na sprzedaż:
PODPIWNICZENIE:
– kuchnia letnia
– garaż
– kotłownia.
PARTER:
– 6 pokoi
– 2 kuchnie
– 3 łazienki
Warto w tym miejscu dodać, że część mieszkalna ekskluzywnego dworu do sprzedaży jest możliwa do do adaptacji według gustu nabywcy. Luksusowy dwór na sprzedaż ogrzewany za pomocą pieca na olej opałowy.

Dużą zaletą ekskluzywnego dworu do sprzedaży jest jego starannie wypielęgnowany i zadbany ogród. Obok znajduje się niewielki budynek drewniany dla gości, murowany budynek gospodarczo-warsztatowy oraz rybny staw. Luksusowy dwór na sprzedaż położony jest w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji.

Ekskluzywny dwór do sprzedaży o dużym potencjale – świetnie nadaje się na prowadzenie w nim działalności gospodarczej. Na uwagę zasługuje również zadbany ogród z nasadzeniami wielu gatunków drzew i krzewów ozdobnych. Cena luksusowego dworu na sprzedaż podlega indywidualnej negocjacji ze zdecydowanym kupującym. Gwarancja bezpiecznej transakcji. Zlecenie realizowane pod nadzorem licencjonowanego pośrednika – numer licencji 20442.

WGN Nieruchomości to nie tylko marka z ponad dwudziestoletnimi tradycjami i doświadczeniem. To przede wszystkim zespół profesjonalistów, których misją jest kompleksowy nadzór przebiegu transakcji oraz globalna obsługa klientów. Nasi Klienci mogą również liczyć na profesjonalną bezpłatną pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego. (144-809)

Kontakt:e-mail: jrydzewska@wgn.pl
Tel. +48 87 566 64 14
Tel. +48 537 580 706