Luksusowe mieszkania nie tylko nad morzem, ale i w górach

Wspaniałe, luksusowe mieszkania z widokiem nad morze. Kto o nich nie marzy? Morska bryza, wspaniałe słońce, dużo jodu w powietrzu. Nadmorskie apartamenty są w Polsce bardzo często reklamowane. Niemniej zapominamy, że nie wszyscy Polacy są miłośnikami wody. W naszym kraju mieszka wielu pasjonatów gór. Czy nasz rynek nieruchomości na coś do zaoferowania miłośnikom górskich wspinaczek?

Nasz rynek nieruchomości jest wbrew pozorom bardzo dobrze przygotowany na klientów ceniących sobie wyżej widok ostrych gór, niż szum nadmorskich fal. Na rynku jest wiele zakończonych, i trwających inwestycji zlokalizowanych w górskich miejscowościach. Poniżej prezentujemy wybrane przez nas inwestycje, które z cała pewnością zasługują naszym zdaniem na wyróżnienie.

W Szklarskiej Porębie znajduje się bajeczna inwestycja – Norweska Dolina. Na inwestycję skłąda się 9 luksusowych willi, które swoim wyglądem nawiązują do Doliny Siedmiu Domów, stanowiących część Szklarskiej Poręby szczególnie uwielbioną przez artystów. Każda z willi jest niepowtarzalna, posiada unikalny charakter. Inwestycja inspirowana jest norweską kulturą. Każda z willi wyposażona jest w windy oraz podziemne hale garażowe. To luksus w najczystszej postaci.
Na terenie inwestycji znajdować się będzie również Centrum Rekreacyjno-Konferencyjne a także luksusowa restauracja, serwująca codziennie świeże, te bardziej i mniej regionalne posiłki.

norweska dolina

To naprawdę wyjątkowe apartamenty. Wnętrze każdego z budynków posiada naprawdę niepowtarzalny i niebanalny klimat, urzeka od progu i zachwyca swoim bogactwem kulturowym.

Jak podkreśla deweloper, apartamenty to nie tylko inwestycja mieszkaniowa na własne cele. Istnieje możliwość odpłatnego wynajmowania swoich apartamentów w celach zarobkowych. Rozwiązanie to jest obecnie bardzo popularne w przypadku condo hoteli. W wybranym przez siebie czasie możemy zamieszkiwać swój apartament, zaś w okresie, kiedy nie będziemy spędzać w nim czasu, możemy wynajmować go turystom. Oczywiście jest to opcja dodatkowa, ponieważ jeśli apartament i okolica przypadną nam wyjątkowo do gustu, możemy zamieszkiwać w nim cały czas.

Inną inwestycją godną uwagi są apartamenty Bukowa Góra w Wiśle. Inwestycja zlokalizowana jest na zboczu Bukowej Góry, skąd mieszkańcy będą mieli widok na Wisłę, Baranią Górę oraz Beskid Śląski.
Wisła to miejsce umiłowane przez turystów. To również ciekawe miejsce do osiedlenia się na stałe, zwłaszcza jeśli kochamy górskie klimaty.
Apartamenty stylizowane są na modernistycznej stylistyce tego urokliwego miasta, rodem z lat 30-tych XX wieku.

Deweloper oferuje luksusowe mieszkania o powierzchni od 34 metrów kwadratowych. Największe apartamenty mają powierzchnię 133 metrów kwadratowych. Do każdego z mieszkań przynależy balkon. Pomiędzy budynkami umiejscowione są zielone tarasy i plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców. O bezpieczeństwo na terenie inwestycji dla system monitoringu.

Kolejną ciekawą inwestycją jest Polana Szymoszkowa. Inwestycja realizowana jest w Zakopanem, niedaleko stacji narciarskiej. W ramach inwestycji powstaje 3 segmentowy budynek z halą garażową. Budynek będzie wyposażony w windę. Wokół inwestycji znajdować się będą liczne tereny zielone, gwarantujące wspaniałe widoki, ciszę i prywatność.
Niepowtarzalnego charakteru nadają inwestycji użyte do budowy materiały – wysokiej jakości kamień, metal i drewniane elementy.

Jak widać na podstawie powyższych przykładów, górskie inwestycje dorównują tym częściej promowanym, nadmorskim. Są wyjątkowe, klimatyczne i niepowtarzalne. Nowoczesne apartamenty oferują wspaniałe widoki na polskie góry, zapewniają bliskość miejsc do spędzania aktywnego wypoczynku i gwarantują spokój oraz poczucie prywatności w otoczeniu wysokich drzew i rozległych terenów zielonych.