imponujący rozmachem i bogactwem luksusowy pałac na sprzedaż Wielkopolska

Pałac do sprzedaży Wielkopolska

Ekskluzywny pałac do sprzedaży w Wielkopolsce. Luksusowy pałac na sprzedaż posadowiony jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 43 500 m2. Ekskluzywny pałac do sprzedaży wystawiono na sprzedaż w dobrze skalkulowanej cenie 3,89 mln zł, czyli 1 945 zł/m2. Luksusowy pałac na sprzedaż z rynku wtórnego o dwóch kondygnacjach i wygodnej powierzchni 2 000 m2. Warto podkreślić, że ekskluzywny pałac do sprzedaży adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy komfort, bezpieczeństwo oraz wysoki standard życia. Luksusowy pałac na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z 1678 roku.

Ekskluzywny pałac do sprzedaży mieści się w otoczeniu bajecznego parku z aleją lipową, klombami i alejkami. Park pierwotnie był francuski, ale w dziewiętnastym wieku został przekształcony na krajobrazowy. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym pałacu do sprzedaży to między innymi siedem sal konferencyjnych na piętrze. antresola, mansardowe pokoje z możliwością zaadaptowania kolejnych na poddaszu i trzy sale konferencyjne na parterze.

Luksusowy pałac na sprzedaż olśniewa dużym, marketingowym potencjałem, ponieważ perfekcyjnie nadaje się pod prestiżowe centrum konferencyjne, luksusowy hotel z restauracją, elitarną klinikę medycyny estetycznej itp. Luksusowy pałac do sprzedaż pochwalić się może imponującą historią łącznie z wieloma znamienitymi gospodarzami. Ekskluzywny pałac do sprzedaży zachwyca barokową architekturą z dobudowanymi ćwierćkolistymi, parterowymi galeriami i bramnymi wieżami. Na koniec warto dodać, że luksusowy pałac na sprzedaż wchodzi w skład elitarnego zespołu pałacowo-parkowego, który został wyróżniony w przewodniku po Wielkopolsce jako trzeci z najpiękniejszych obiektów pałacowych.

Gwarantujemy skuteczne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji kupna – sprzedaży tego luksusowego pałacu. Zajmiemy się również przygotowaniem niezbędnych umów związanych z jego sprzedażą i obsługą formalnoprawną całej transakcji. Zapewniamy efektywną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na jego zakup. Zapraszamy na prezentację ekskluzywnego pałacu do sprzedaży. Informacje dotyczące luksusowego pałacu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego pałacu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (146-2093)

Kontakt:
e-mail: pawel.czerniawski@wgn.pl