okazała bryła luksusowego pałacu do sprzedaży Jelenia Góra

Pałac na sprzedaż Dolny Śląsk

Ekskluzywny pałac do sprzedaży na Dolnym Śląsku. Luksusowy pałac na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnego pałacu do sprzedaży zaaranżowano na czterech kondygnacjach. Luksusowy pałac na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 995 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 3,499 mln zł (3 517 zł/m2). Ekskluzywny pałac do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 11 248 m2. Luksusowy pałac na sprzedaż o funkcjonalnym układzie pokoi.

Luksusowy pałac na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny pałac do sprzedaży w ramach elitarnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Brak podatku VAT. Sprzedaż od osoby prywatnej. Cena do negocjacji ze zdecydowanym kupującym. Luksusowy pałac na sprzedaż mieści się w atrakcyjnej lokalizacji nieopodal stacji paliw, sklepów i marketów znanych marek.

Luksusowy pałac na sprzedaż wpisany do rejestru zabytków. Wisienką na torcie tej oferty sprzedaży ekskluzywnego pałacu jest przynależne pole golfowe. Ekskluzywny pałac do sprzedaży wyróżnia się swoim potencjałem – doskonały na cele komercyjne, np. elitarny hotel, organizacja biznesowych eventów itp. Luksusowy pałac na sprzedaż poszczycić się może doskonałą lokalizacją przy głównej drodze łączącej centrum z uzdrowiskiem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego pałacu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego pałacu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12985)

Kontakt:
e-mail: m.szeliga@wgn.pl