frontowa elewacja luksusowego pałacu na sprzedaż Poznań

Pałac na sprzedaż Poznań

Ekskluzywny pałac do sprzedaży w Poznaniu (wielkopolskie). Luksusowy pałac na sprzedaż z rynku wtórnego wykończony w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o pow. 43 500 mkw. Ogromnym plusem jest tu poszukiwana na rynku, znakomita i malownicza lokalizacja, wygodny układ piętnastu pokoi a także dostosowany do nich metraż 2 100 mkw. Ekskluzywny pałac do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej i korzystnej cenie 3,89 mln zł. Warto zaznaczyć, że luksusowy pałac na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Rok budowy – 1678. Długa listę zalet zamykają najlepszego gatunku użyte materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na dwóch kondygnacjach oraz niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 1 852 zł/mkw.

Ekskluzywny pałac do sprzedaży zachwyca od pierwszego spojrzenia swoim zabytkowym parkiem z pierwszej połowy XVIII wieku oraz imponującą architektonicznie bryłą w stylu baroku. Wnętrze luksusowego pałacu na sprzedaż to między innymi: 10 sal konferencyjnych + antresola + mansardowe pokoje + możliwość dobudowania oficyny. Luksusowy pałac na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się na:
– centrum konferencyjne
– hotel z restauracją
– miejsce organizacji wesel i innych uroczystości
– obiekt opieki
– ośrodek leczenia uzależnień
– klinikę medycyny estetycznej.

Ekskluzywny pałac do sprzedaży uchodzi za prawdziwą perłę na lokalnym rynku nieruchomości i uważany jest za jedno z najpiękniejszych obiektów pałacowych w całej Wielkopolsce. Ponadto ekskluzywny pałac do sprzedaży poszczycić się może bogatą historią i słynnymi właścicielami. Ekskluzywny pałac do sprzedaży stanowi część prestiżowego kompleksu pałacowo-parkowego. Luksusowy pałac na sprzedaż wybudowany w latach 1698 – 1700, a ukończony wraz z dekoracją elewacji w latach 1729 – 1739.

Gwarantujemy skuteczne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji kupna – sprzedaży tego luksusowego pałacu. Zapewniamy przygotowanie niezbędnych umów związanych z jego sprzedażą, obsługę formalnoprawną transakcji, bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup albo modernizację. Zapraszam na prezentację tego luksusowego pałacu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego pałacu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego pałacu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (146-2214)

Kontakt:
e-mail: pawel.czerniawski@wgn.pl