widok z lotu ptaka na ekskluzywny pałac do sprzedaży Dolny Śląsk

Pałac sprzedaż dolnośląskie

Ekskluzywny pałac do sprzedaży na Dolnym Śląsku). Luksusowy pałac na sprzedaż posadowiony jest na ogromnej działce o pow. 89 800 m2. Ekskluzywny pałac do sprzedaży wystawiono na sprzedaż w dobrze skalkulowanej cenie 9,9 mln zł, czyli 10 761 zł/m2. Luksusowy pałac na sprzedaż z rynku wtórnego o czterech kondygnacjach i wygodnej powierzchni 920 m2. Warto podkreślić, że ekskluzywny pałac do sprzedaży adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy cenią komfort, bezpieczeństwo oraz wysoki standard życia.

Luksusowy pałac na sprzedaż olśniewa swoją elegancją, prestiżem i reprezentacyjną bryłą. Luksusowy pałac do sprzedaży wchodzi w skład elitarnego kompleksu zabudowań wraz z przepięknym ogrodem, dziedzińcem, budynkami folwarcznymi i starym, krajobrazowym parkiem. Luksusowy pałac na sprzedaż objęty został ochroną konserwatorską (wraz z parkiem). Luksusowy pałac na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
NAJNIŻSZA KONDYGNACJA: 4 pomieszczenia
ŚRODKOWA KONDYGNACJA: hol + kuchnia + klatka schodowa + wiatrołap + 3 pokoje + wc
WYŻSZA KONDYGNACJA: 4 sypialnie + kuchnia + hol + 2 łazienki z wc
NAJWYŻSZA KONDYGNACJA: pomieszczenia strychowe.

Luksusowy pałac na sprzedaż nie posiada miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego i należy wystąpić o warunki zabudowy. Cena ekskluzywnego pałacu do sprzedaży podlega negocjacji z właścicielem. Luksusowy pałac na sprzedaż zakwalifikowano został do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego pałacu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego pałacu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12750)

Kontakt:
e-mail: m.szeliga@wgn.pl