reprezentacyjne wejście do luksusowego pałacu na sprzedaż Śląsk

Pałac sprzedaż Śląsk

Luksusowy pałac o powierzchni 940 metrów kwadratowych na Śląsku za 6 mln złotych na sprzedaż.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy to 6 383 zł. Ekskluzywny pałac do sprzedaży o bardzo dużym potencjale, który można wykorzystać, prowadząc tu działalność komercyjną (hotel, organizowanie imprez okolicznościowych. W luksusowym pałacu na sprzedaż znajdują się trzy sale bankietowe na ponad 130 osób, dwa królewskie apartamenty, sześć standardowych apartamentów, a także wiele pokoi na poddaszu. Duża zaletą oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego pałacu jest winiarnia z XVI wieku ze sklepieniami kleinowskimi.

Ekskluzywny pałac do sprzedaży wykończony został materiałami najwyższego gatunku i wyposażony w przepiękne, barkowe meble. Najwyższy standard wykończenia. Luksusowy pałac na sprzedaż wpisany jest do Gminnego Rejestru Zabytków. Mocnym atutem oferowanego na sprzedaż ekskluzywnego pałacu jest jego obszerny, angielski park z urokliwym starodrzewem oraz dużym stawem a także malownicza lokalizacja.

Luksusowy pałac na sprzedaż dedykowany miłośnikom historii oraz biznesmenom, którzy chcą prowadzić tu działalność gospodarczą. Ekskluzywny pałac do sprzedaży z drugiej połowy XVII wieku. Działka liczy aż 63 000 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowy pałac na sprzedaż wyróżnia się niezwykle bogatą historią, gdyż przez długi czas należał do znamienitych rodów staropolskich. Ekskluzywny pałac do sprzedaży przygotowany do wprowadzenia się nowych właścicieli. (181-685)

Kontakt:
e-mail: agmyz@wgn.pl
Tel. +48 533 544 646