stylowe wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Brzeg

Rezydencja do sprzedaży Brzeg

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Brzegu (opolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 869 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 225 m2 powierzchni posadowiona na działce 645 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy 6 pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 3 862 zł/m2, liczbą 2 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w stylu kamienicy, a nawet niewielkiego pałacu. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd zarówno do centrum miasta, jak i wyjazd za miasto. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży przeszła kapitalny remont wnętrz, elewacji oraz dachu. Na dodatek wymieniono wszystkie instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne, a instalację grzewczą zapobiegawczo podwojono. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o ogromnym potencjale – na piętrze można urządzić niezależny, ekskluzywny apartament, a w piwnicy warsztat dla domowego majsterkowicza.

Przy konieczności finansowania zakupu ekskluzywnej rezydencji kredytem, gwarantujemy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-823)

Kontakt:
e-mail: miroslaw.sajur@wgn.pl