przestronne wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Cieszyn

Rezydencja do sprzedaży Cieszyn

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w Cieszynie (śląskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z 2 kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 4 462 zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 2 300 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2011 roku. 5 pokoi. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 1 160 000 złotych, wygodny metraż 260 mkw., a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PARTER wiatrołap + hol + pokój dzienny + taras + kuchnia + łazienka + pokój
PÓŁPIĘTRO: pokój
PIĘTRO: hol + 3 sypialnie + garderoba + 2 balkony
PODDASZE: nieużytkowa powierzchnia.
Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z dużym, 2stonowiskowym garażem + pomieszczeniem gospodarczym + pralnią + poddasze nad garażem do zagospodarowania.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją malowniczą lokalizacją na wzgórzu z ładnymi widokami na góry i panoramę miasta. Wokół dużo zieleni. WGN – pomagamy w uzyskaniu kredytu. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26324)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl