widok od strony basenu na ekskluzywną rezydencję na sprzedaż Costa del Sol, Malaga (Hiszpania)

Rezydencja do sprzedaży Costa del Sol, Malaga (Hiszpania)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Hiszpanii (Costa del Sol, Malaga). Najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, znakomita lokalizacja, a także najwyższy standard wykończenia to najmocniejsze atuty luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja kosztuje 2 900 000 EUR (12 470 000 złotych), co daje atrakcyjną cenę za metr 37 674 zł. Powierzchnia luksusowej rezydencji na sprzedaż wynosi 331 mkw. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o funkcjonalnym rozkładzie sześciu pokoi na dwóch kondygnacjach.  Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na zagospodarowanej, 1880-metrowej działce. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. O to pierwsze troszczy się zaawansowany system alarmowy, natomiast komfort podnosi prywatny basen, ogrzewanie podłogowe oraz aż 2 miejsca parkingowe w garażu. Dodatkowo do ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży przynależy pomieszczenie magazynowe.

Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą: taras + 5 sypialni + kuchnia + 6 łazienek + pokój dzienny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa nowoczesnością oraz imponującymi dech w piersiach widokami na pole golfowe oraz pasmo górskie. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych rezydencji należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7388)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl