widok na taras przy ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Częstochowy (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z 3 kondygnacji, na których zaaranżowano 5 pokoi. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży przygotowana od razu do zamieszkania. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na przepięknej, 1220-metrowej działce. Rynek wtórny . Standard deweloperski. Zabudowa wolno stojąca. Powierzchnia 183,6 metra kwadratowego, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 2 451 zł. Cena – 450 000 złotych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu, najlepszej jakości użytych materiałów wykończeniowych oraz atrakcyjnej lokalizacji. Budynek pochodzi z 2019 roku.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta została popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Dodatkowo przyszły właściciel zwolniony jest z konieczności zapłaty 2% podatku. Duża zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest jej atrakcyjna lokalizacja na terenie nowego osiedla, nieopodal szkoły, przedszkola, apteki, przychodni zdrowia, wielu sklepów i kościoła.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
na PARTERZE znajdują się: salon + kuchnia + jadalnia + łazienka z wc + pokój gościnny + wiatrołap + pralnia + kotłownia + garaż
na PIĘTRZE znajdują się: 3 sypialnie + łazienka + 2 garderoby
STRYCH nad poddaszem.

Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży są solidne, antywłamaniowe drzwi zewnętrzne oraz instalacja alarmowa. Komfort użytkowania luksusowej rezydencji na sprzedaż podnosi instalacja ogrzewania podłogowego. Dodatkowo do kupienia są działki o powierzchniach: 931 m2, 1 047 m2 i 1 099 m2. Zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8040)

Kontakt:
e-mail: s.badora@wgn.pl