widok od strony ogrodu na ekskluzywną rezydencję na sprzedaż Częstochowa okolice

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Częstochowy (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem a także materiałami budowlanymi i wykończeniowymi najlepszego sortu. Cena – 900 000 złotych. Powierzchnia 145 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje atrakcyjną kwotę 6 207 zł. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 2 kondygnacji, na których zaaranżowano 5 pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana w 2017 roku. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na wypielęgnowanej, 3112-metrowej działce. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w standardzie deweloperskim.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży prezentuje się następująco:
na PARTERZE znajdują się:
– łazienka
– pokój
– jadalnia
– kuchnia
– pokój dzienny
na PIĘTRZE znajdują się:
– 3 sypialnie
– łazienka
– balkon.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się swoją oryginalną architekturą z charakterystycznym, dwuspadowym dachem z lukarnami, ryzalitem a także zadaszonym tarasem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do najbardziej wymagających klientów. To również świetna propozycja dla biznesmenów, którzy chcieliby w tym miejscu otworzyć działalność komercyjną.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-449)

Kontakt:
e-mail: agmyz@wgn.pl
tel. +48 533 54 46 46