prestiżowe wejście do ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Częstochowy (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie pięciu pokoi na jednej kondygnacji. Budynek wzniesiony w 2010 roku. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w atrakcyjnej cenie 580 tys. złotych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wybudowana na zadbanej, 1757-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Metraż 190 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy 3 053 zł. Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PARTER obejmuje następujące pomieszczenia: taras + wc + kuchnia + salon + spiżarnia
PIĘTRO obejmuje: korytarz + 3 sypialnie + 3 balkony.

Mocnym atutem oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest jej znakomita lokalizacja wśród rozległych, zielonych lasów, z dala od zgiełku. Co ważne, luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może przepięknie wypielęgnowanym ogrodem oraz owocowym sadem.

W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-444)

Kontakt:
e-mail: agmyz@wgn.pl