widok od strony działki na luksusową rezydencję na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Częstochowy (śląskie). Najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, znakomita lokalizacja a także najwyższy standard wykończenia to najmocniejsze atuty luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja kosztuje 2 700 000 złotych, co daje cenę za metr 15 341 zł. Powierzchnia luksusowej rezydencji na sprzedaż wynosi 176 mkw. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 2006 roku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie 5 pokoi na 1 kondygnacji. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na zagospodarowanej, 65000-metrowej działce. Luksusowa rezydencja gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do najbardziej wymagających klientów, a w szczególności osób, które pragną ciszy, spokoju oraz lubią aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Dużą zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej imponujących rozmiarów działka z wieloma nasadzeniami modrzewia, lipy, jesiona, świerka oraz jałowca. Dodatkowo na działce znajdziemy również sady owocowe (śliwkowy i jabłkowy), 2 kotliny grabowe, las sosnowy (sosna pospolita), a w niezadrzewionej części 2 ambony myśliwskie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wchodzi w skład kompleksu zabudowań, gdzie znajduje się również murowana stodoła o pow. 100 metrów kwadratowych oraz obiekty małej architektury, takie jak drewutnia, altany, grill, wędzarnia a także studnia głębinowa. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi i najwyższym standardem. Na uwagę zasługują również zapierające dech w piersiach widoki na jurajskie wzgórza.

Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzą:
KONDYGNACJA 0: salon + taras + kuchnia + łazienka + jadalnia
KONDYGNACJA 1: 3 pokoje + łazienka + garderoba.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zbudowana jest z najbardziej wytrzymałej odmiany świerka – bala istebniańskiego. Do luksusowej rezydencji na sprzedaż przynależą ponadto dwa sady owocowe, las, kotliny grabowe, pastwiska oraz łąki. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się u podnóża wzgórza Chudobki i początku trasy Questu, w samym sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Tuż obok mieści się Rezerwat Parkowy, zamek Ostrężnik, najstarsza pstrągarnia w Europie, Diabelskie Mosty itp.

W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-526)

Kontakt:
e-mail: agmyz@wgn.pl
tel. +48 533 54 46 46