po lewej funkcjonalny przedpokój, po prawej fragment kuchni w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Częstochowy (śląskie). Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe jej zalety, dzięki którym przyszli domownicy mogą wprowadzić się bez potrzeby ponoszenia wydatków. Cena – 450 000 złotych. Metraż 150 m.kw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy atrakcyjną kwotę 3 000 zł. Rynek wtórny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie 6 pokoi na 1 kondygnacji. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na imponującej, 703-metrowej działce.

Unikatowa lokalizacja nieopodal Zalewu Porajskiego, pośród jurajskich lasów i wzgórz to kolejna z zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– 2 łazienki
– 6 pokoi
– wc
– kilka garderób
– taras
– 2 balkony
– kuchnia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do najbardziej wymagających klientów oczekującym najwyższego standardu, komfortu, prestiżu i luksusu. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy wolno stojąc garaż. Wszystkich pozostałych – pomieszczenia gospodarcze. Na osobną uwagę zasługuje starannie wypielęgnowany i utrzymany ogród z licznymi nasadzeniami roślin ozdobnych i egotycznych. Niezwykle estetycznie wygląda również jurajski skalniak.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-346)

Kontakt:
tel. +48 533 54 46 46