zaprojektowane w klasycznym stylu wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Częstochowy (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o funkcjonalnym rozkładzie siedmiu pokoi na dwóch kondygnacjach. Rynek wtórny. Powierzchnia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wynosi 350 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży kosztuje 1.885 mln złotych, co daje atrakcyjną cenę za metr 5 386 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wybudowana na zagospodarowanej, 10725-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, znakomita lokalizacja, a także najwyższy standard wykończenia to najmocniejsze jej atuty.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zaprojektowana przez słynnego, polskiego architekta, co zaowocowało oprócz znakomitej estetyki także przemyślanemu rozkładowi pomieszczeń:
– salon
– bawialni
– jadalnia
– suszarnia
– taras
– pralnia
– kuchnia
– 3 łazienki
– 6 pokoi.

Osoby zmotoryzowane zainteresuje na pewno duży garaż na 3 auta oraz dodatkowa wiata garażowa. Duża zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest jej niezwykle elitarna lokalizacja w pobliżu znanego pola golfowego. To prawdziwy raj dla amatorów aktywnego wypoczynku. Nieopodal rozciągają się lasy, ścieżki pieszo-rowerowe oraz dwa znane zalewy z wypożyczalnię sprzętu wodnego. Na wyciągnięcie ręki wiele sklepów, placówek oświaty, przychodnia lekarska, kościół, boisko.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Na straży bezpieczeństwa czuwa zaawansowana instalacja monitoringu. Na działce znajdują się elementy małej architektury oraz wiele nasadzeń. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-804)

Kontakt:
e-mail: sjagusiak@wgn.pl