nowoczesny projekt luksusowej rezydencji na sprzedaż Dąbrowa Górnicza (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Dąbrowa Górnicza (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Dąbrowy Górniczej (śląskie). Komfortowy metraż 323 m2 wraz z dużą działką 959 m2 i atrakcyjną ceną 1,632 mln zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z 2010 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z sześciu pokoi rozmieszczonych na trzech kondygnacjach. Rynek wtórny. Duża zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest także atrakcyjna cena za metr kwadratowy 5 053 zł/m2, wysoki standard wykończenia oraz najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana pracującym małżeństwom z uczącymi się dziećmi. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż całkowicie odremontowana z odnowioną elewacją. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z częściowym wyposażeniem (do uzgodnienia z właścicielem). Osoby zmotoryzowane zainteresuje z pewnością aż sześć miejsc parkingowych.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż: 2 garderoby + salon + suszarnia + taras + pralnia + kuchnia + 5 pokoi + jadalnia + wc + 3 łazienki. Nowi domownicy mają tu zagwarantowane poczucie komfortu (basen, klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe), a także bezpieczeństwa (monitoring, instalacja alarmowa, antywłamaniowe okna).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją nowoczesną architekturą i eleganckim wnętrzem. Warto zaznaczyć, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta cenionym przez naszych klientów programem „0% prowizji od kupującego”. W tym wypadku prowizję dla biura pokrywa wyłącznie strona sprzedająca.

Długa listę zalet ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zamyka elitarna lokalizacja na terenie kameralnego osiedla, w cichej i spokojnej okolicy. Wokół rozciągają się rozległe tereny zielone. Przy luksusowej rezydencji na sprzedaż znajdują się:
– budynek gospodarczy
– garaż dwustanowiskowy
– prywatny basen
– imponujący ogród.

Skontaktuj się z nami drogą mejlową, aby poznać szczegóły i umówić się na prezentację: e-mail: r.kampczyk@wgn.pl / e-mail: k.badan@wgn.pl. Pamiętaj, że współpracując z Grupą WGN – Śląsk i Zagłębie otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Zapewniamy pomoc w finansowaniu zakupu tej ekskluzywnej rezydencji: kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę i przyjmiemy ją w rozliczeniu. Pomożemy również w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego na zakup tej luksusowej rezydencji. Oferujemy wsparcie w negocjacji warunków i załatwieniu formalności: pomożemy w uzyskaniu atrakcyjnej ceny, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną tej ekskluzywnej rezydencji.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2438)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl