ogromny salon w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Hiszpania

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w El Chaparral (Hiszpania). Wygodny metraż 192,1 mkw. łącznie z ogromną działką 338 mkw. i atrakcyjną ceną 5,082 mln zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z 2021 roku. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z czterech pokoi rozmieszczonych na dwóch kondygnacjach. Rynek pierwotny. Ogromną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 26 455 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia a także najwyższej klasy materiały wykończeniowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom wysoki poziom bezpieczeństwa (pancerne drzwi wejściowe) i komfortu (usługi consierge, system aerotermiczny z dystrybucją kanałową jako klimatyzacja). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może unikatową lokalizacją w jednym z najpiękniejszych miejsc na Costa del Sol. To zamknięte osiedle z licznymi udogodnieniami, jak np.: SPA, wellness, fitness, siłownia, kort tenisowy, klub sportowy, basen itp. W pobliżu znajdziemy pola golfowe, lotnisko, morze, plażę, lasy. Ciekawostką jest specjalna karta członkowska, na którą mieszkańcu mogą dostać zniżkę w wybranych restauracjach, klubach plażowych i uzdrowiskach.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży urzeka ponadto swoim pieczołowicie wypielęgnowanym ogrodem. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży: 4 łazienki + jadalnia + 4 sypialnie + salon + kuchnia. Zapraszam do kontaktu. Zapewniamy pełną, najwyższej jakości obsługę klienta w Polsce i w Hiszpanii. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-1)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl