widok na aneks kuchenny, salon i taras przy ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Hiszpania

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w El Chaparral (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (26 455zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. m2, a także ciekawa cena 5,082 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2021 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 192,1 m2. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano cztery pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: pokój dzienny + jadalnia + 4 łazienki + kuchnia + 4 sypialnie. Luksusowa rezydencja na sprzedaż urzeka już od pierwszej prezentacji starannie zadbanym ogrodem. Warto dodać, że nowi właściciele mogą ubiegać się o specjalną kartę członkowską gwarantująca zniżki w wybranych restauracjach, klubach plażowych i uzdrowiskach.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert rewelacyjną lokalizacją w jednym z najpiękniejszych miejsc na Costa del Sol. To prestiżowe, zamknięte osiedle ze SPA, wellness, fitness, siłownią, kortem tenisowym, klubem sportowym, basenem etc. W pobliżu lasy, plaże, morze, pola golfowe. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia domownikom najwyższy poziom bezpieczeństwa (pancerne drzwi wejściowe) i komfortu (usługi consierge, klimatyzacja). Zapraszam do kontaktu. Gwarantujemy pełną, najwyższej jakości obsługę klienta w Polsce i w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-1)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl