okazały salon z kominkiem w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Hiszpania (Campoamor)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Campoamor)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Campoamor (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (18 601 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 700 m2, a także ciekawa cena 6 324 500 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2021 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 340 m2. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z trzech kondygnacji, na których zaaranżowano cztery pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się nowoczesną architekturą i eleganckimi wnętrzami. Nie bez znaczenia jest też doskonała lokalizacja, która przypadnie do gustu w szczególności wielbicielom gry w golfa i wszelakich sportów wodnych. Warto dodać, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w okolicy, która uważana jest za jedną z najładniejszych na całym wybrzeżu Costa Blanca. Dużym atutem jest również bliskość lasu. Nie brakuje tu jednak niezbędnej do codziennego życia infrastruktury:
– centr handlowych
– sklepów
– restauracji.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje domownikom najwyższe bezpieczeństwo i wygodne życie na europejskim poziomie. We wnętrzu rozprowadzona jest klimatyzacja, a nad bezpieczeństwem czuwają podwójne szyby zabezpieczone automatycznymi roletami. Niesamowicie efektownie prezentuje się też bajkowy ogród. Rodziny posiadające samochód docenią natomiast garaż. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wybudowana w kształcie wodospadu z przepięknymi basenami.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-37)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl