przestronne wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Hiszpania (Campoamor)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Campoamor)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Campoamor (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 340 m2, a także ciekawą ceną 6 324 500 zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na trzech kondygnacjach. Standard deweloperski. Zabudowa wolno stojąca. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2021 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie czterech pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 700 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 18 601 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana w kształcie wodospadu z przepięknymi basenami. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z funkcjonalnym garażem oraz pomieszczeniami piwnicznymi. Ogromne wrażenie robią okalające ekskluzywną rezydencje do sprzedaży ogrody. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom komfort (klimatyzacja) oraz wysoki stopnień bezpieczeństwa (podwójne szyby zabezpieczone automatycznymi roletami).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się w korzystnej lokalizacji, w otoczeniu infrastruktury (centra handlowe, sklepy, restauracje, port). Ogromnym plusem jest również bliskość lasu. Okolica uchodzi za jedną z najładniejszych na wybrzeżu Costa Blanca. To znakomite miejsce dla amatorów golfa i sportów wodnych. Podsumowując, warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca nowoczesną architekturą i eleganckimi wnętrzami.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-37)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl