komfortowy salon w luksusowej willi na sprzedaż Hiszpania (Costa Blanca, Alicante, Busot)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Costa Blanca, Alicante, Busot)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Costa Blanca, Alicante, Busot (Hiszpania). Cena – 137 000 EUR (589 100 zł.). Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na wypielęgnowanej, 200-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2020 roku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z jednej kondygnacji, na której zaaranżowano trzy pokoje. Powierzchnia 83 metry kwadratowe, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje atrakcyjną kwotę 7 098 zł. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Dzięki temu przyszli właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wybudowana przez jednego z największych, hiszpańskich deweloperów. Długą listę zalet ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży otwiera znakomita lokalizacja z imponującym widokiem na góry. To idealne miejsce nie tylko na odpoczynek, ale również długie, piesze wycieczki górskie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z prywatnym ogrodem i miejscem parkingowym. W częściach wspólnych jest jacuzzi, basen oraz obszary zieleni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w śródziemnomorskim stylu. Rozkład pokoi i pomieszczeń: salon + 2 łazienki + 2 sypialnie.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wybranych, ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych rezydencji należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8084)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl