malownicza lokalizacja, gdzie znajduje się oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja Hiszpania (Costa Del Sol, Marbella)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol, Marbella)

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w Costa Del Sol, Marbella (Hiszpania).). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 30 714 zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 12 537 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Pięć pokoi. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 10,535 mln złotych, wygodny metraż 343 mkw., a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowana została do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Dba o to między innymi nowoczesny system alarmowy. Ogromną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także jej korzystna lokalizacja blisko plaży. To niezwykle prestiżowa okolica. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się na prestiżowym osiedlu z prywatnym basenem, ogrodem i imponującymi widokami na morze, wybrzeże i góry.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: kuchnia + pokój dzienny + 4 łazienki + pralnia + taras + 4 sypialnie. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wyselekcjonowanych, ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych rezydencji należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych rezydencji na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-3813)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl