zaprojektowane w jasnych kolorach wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Hiszpania (Lorca)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Lorca)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Lorca (Hiszpania). Luksusowa rezydencja do sprzedaż z rynku pierwotnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o pow. 300 mkw. Ogromnym plusem jest tu poszukiwana na rynku, znakomita i malownicza lokalizacja, wygodny układ trzech pokoi a także dostosowany do nich metraż 95,2 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej i korzystnej cenie 949 500 zł. Rok budowy – 2020. Długą listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na dwóch kondygnacjach oraz niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 9 974 zł/mkw.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu, o co dba między innymi preinstalacja klimatyzacji i ogrzewania podłogowego. Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z ujętymi w cenie:
– oprawami elektrycznymi
– meblami łazienkowymi
– lustrami
– ceramiką łazienkową
– bateriami
– wysokimi szafkami w kuchni
– niskimi szafkami w kuchni
– wyciągiem.
Warto zauważyć, że do ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży przynależy miejsce parkingowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: 3 sypialnie + kuchnia + salon + 2 łazienki. W zależności od potrzeb klienta, istnieje opcja personalizacji niektórych elementów projektu, tak by jak najbardziej dopasowywał się on do gustu i potrzeb nabywającego. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją elegancją, prestiżem oraz nowoczesnymi rozwiązaniami. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się w unikatowej, historycznej lokalizacji zwanej „Miastem Słońca”. Gwarantujemy pełną, najwyższej jakości obsługę klienta w Polsce i w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-9)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl