wieczorne ujęcie luksusowej rezydencji na sprzedaż Hiszpania (Moraira)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Moraira)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Moraira (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (17 935 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 885 m2, a także ciekawa cena 7,945 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2021 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 443 m2. Rynek pierwotny. Standard deweloperski. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z trzech kondygnacji, na których zaaranżowano cztery pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z prywatnym basenem i funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń i pokoi: strefa relaksu + pokój dzienny + kuchnia + 2 garderoby + 4 łazienki + 4 sypialnie. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży jest podpiwniczona. Dużym atutem oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji są zarówno zakryte, jak i otwarte tarasy, wielkie okna wychodzące na południowy wschód i zapierające dech w piersiach widoki na morze.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może doskonałą lokalizacją wśród ogrodów i terenów zielonych. Na osobną uwagę zasługuje na pewno imponujący taras. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o wyjątkowo słonecznym wnętrzu, co zawdzięcza połączeniu elementów zewnętrznych z wnętrzem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się także nowoczesnym projektem, śródziemnomorską architekturą i doskonała lokalizacją.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-39)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl